אודות

נעים מאוד!

אני רינת ואני עוזרת לסטאטראפים וחברות להיות מקום שטוב לעבוד ולגדול בו.

אני מאמינה שאם מייצרים מקום המאפשר לאנשים, מנהלים ועובדים להיות במיטבם, שיש בו מנהלים מעולים, יחסי עבודה טובים וקרקע להתפתחות אישית ומקצועית – לא רק שמצליחים להביא את האנשים הכי טובים גם אפשר לחבר ולשמר אותם לאורך זמן.

בשנים האחרונות, באמצעות תהליכי אימון אישיים וסדנאות ייחודיות על בסיס הפסיכולוגיה והאימון האדלריאניים, אני מסייעת לסטארטאפים בפיתוח אישי של מנהלים ועובדים במטרה לייצר תרבות ארגונית של אינגייג’מנט, מוטיבציה, צמיחה ושיתוף פעולה.

אני מלווה ומפתחת מנהלים, עובדת עם צוותי ניהול בעיקר מנהלים לראשונה או מנהלי ביניים, מעניקה להם כלים לנהל למטה ולמעלה, לפתח את האנשים שלהם ולייצר להם מקום משמעותי ומפתח.

במשך ארבע השנים האחרונות אני מובילה בסטארט-אפ JOLT את תוכנית chapterships – תוכנית ייחודית וחדשנית שבניתי לפיתוח קריירה ופיתוח אישי לכל העובדים והמנהלים בחברה. 

התמחות ואהבה נוספת שלי היא שיפור מערכות יחסים. אני מביאה איתי לעולם הארגוני את הכלים שרכשתי בהתמחות באימון לשיפור מערכות יחסים. אני עובדת עם מנהלים ועובדים על שינוי פרשנות ותפיסה, פירוק פרדיגמות ופחדים בדרך לשיפור תקשורת בינאישית ויחסים.

עוד קצת עלי:

בין השאר שימשתי בעבר כיועצת לשר המשפטים, יועצת למשרד ראש הממשלה וסמנכ”ל אסטרטגיה ותקשורת בחברה לייעוץ אסטרטגי-תקשורתי, קונקורד.

בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA) ותואר ראשון 
B.A בתקשורת וניהול.

בוגרת ביה”ס לאימון של מכון אדלר ומוסמכת באימון לשיפור מערכות יחסים.

בעלת ניסיון עשיר בניהול וייעוץ אסטרטגי בזירה הארגונית, התקשורתית והפוליטית.

אשמח להכיר גם אותך 🙂

מספרים עלי

דילוג לתוכן