אודות

נעים מאוד!

אני רינת גיל, אני מייעצת לארגונים, מאמנת מנהלים, מרצה ומנחת סדנאות לפיתוח מנהלים והנהלות, מומחית ליצירת מחוברות והתפתחות אישית בארגון.

למעלה מעשר שנים, אני מלווה ומפתחת מאות מנהלים בסטארטאפים וחברות מובילות ויותר מאשמח להכיר גם אתכם.
מבין לקוחותי Nova, צ’קמרקס, מטריקס, ביזאבו, אוניברסיטת אריאל, השלטון המקומי ועוד.

שמתי לעצמי למטרה לעזור לסטארטאפים וחברות להיות מקום שטוב לעבוד ולגדול בו.
באמצעות אימונים אישיים וסדנאות על בסיס הפסיכולוגיה והאימון האדלריאניים אני מעניקה למנהלים חדשים, מנהלי ביניים וצוותי הנהלות, כלים פרקטיים ועדכניים שיאפשרו להם להצליח באתגרי העולם החדש.
לנהל למטה ולמעלה, לייצר יחסים טובים, לפתח את האנשים שלהם ולייצר להם מקום משמעותי ומפתח.

אני מאמינה

שאם מייצרים מקום המאפשר לאנשים, מנהלים ועובדים להיות במיטבם, שיש בו מנהלים מעולים, יחסי עבודה טובים וקרקע להתפתחות אישית ומקצועית – לא רק שמצליחים להביא את האנשים הכי טובים גם אפשר לחבר ולשמר אותם לאורך זמן.

אני לא סתם מדברת:)

הידע והכלים שלי מבוססים על היכרות ישירה עם השטח – במשך ארבע שנים הובלתי בסטארט-אפ JOLT את תוכנית chapterships – תוכנית ייחודית וחדשנית שבניתי לפיתוח קריירה ופיתוח אישי לכל העובדים והמנהלים בחברה. 

התמחות ואהבה נוספת שלי היא שיפור מערכות יחסים. אני מביאה איתי לעולם הארגוני את הכלים שרכשתי בהתמחות באימון לשיפור מערכות יחסים. אני עובדת עם מנהלים ועובדים על שינוי פרשנות ותפיסה, פירוק פרדיגמות ופחדים בדרך לשיפור תקשורת בינאישית ויחסים.

עוד קצת עלי:

בין השאר שימשתי בעבר כיועצת לשר המשפטים, יועצת למשרד ראש הממשלה וסמנכ”ל אסטרטגיה ותקשורת בחברה לייעוץ אסטרטגי-תקשורתי, קונקורד.

בעלת תואר שני במנהל עסקים (MBA) ותואר ראשון 
B.A בתקשורת וניהול.

בוגרת ביה”ס לאימון של מכון אדלר ומוסמכת באימון לשיפור מערכות יחסים.

בעלת ניסיון עשיר בניהול וייעוץ אסטרטגי בזירה הארגונית, התקשורתית והפוליטית.

אשמח להכיר גם אותך 🙂

מספרים עלי